MOTORLU KURYE

Motorlu-Kurye

EXPRESS KURYE

express-kurye

ARABALI KURYE

arabali-kurye

DAĞITIM

dagitim

GECE KURYE

gece-kurye
Bulunduğunuz Yer ÜMRANİYE KURYE

Ümraniye Kurye

e-Posta Yazdır PDF

Ümraniye kurye

Ümraniye kurye ile yoğun olan Ümraniye ve İstanbul trafiğinde acil gitmesi gereken evrak vb. gönderilerinizi sizin yerinize biz Ümraniye kurye olarak götürelim hem zamandan tasarruf sağlayın hem de maddi anlamda tasarruf sağlayın. Özellikle gün içerisinde Ümraniye’nin çok yoğun olan trafiğinde saatlerce beklemenize gerek yok. Bizi arayarak Ümraniye kurye talebinde bulunarak yoğun trafik derdine son verebilirsiniz.

Ümraniye kurye hizmetimiz ile Ümraniye de bulunan firmaların kurye gönderisi için firmamıza abone olmaları durumunda yüzde 50 kar sağlayacaklardır. Özellikle Ümraniye bölgesinin kurye bölge haritasında mesafe olarak uzak bir yerde yer alması kurye gönderi ücretlerinin yüksek olmasına sebep olur. Sizlerde bu yüksek gönderi kurye ücreti yükünden kurtulmak için firmamıza abone olarak uygun koşullarda uygun fiyata kurye gönderisi gerçekleştirebilirsiniz.

Gün içerisinde Ümraniye de Ümraniye kurye olarak birden fazla motorlu kurye bulundurmaktayız. Ümraniye kurye hizmetimize ek olarak; Ümraniye çarşı kurye, Ümraniye son durak kurye, Ümraniye santral kurye, Ümraniye belediye kurye, Ümraniye İSKİ kurye, Ümraniye tepe üstü kurye, Ümraniye çakmak kurye, Ümraniye Mustafa kemal kurye, Ümraniye Kâzımkarabekir kurye, Ümraniye inkılâp kurye, Ümraniye carrefour kurye, Ümraniye hekimbaşı kurye, Ümraniye çamlıca kurye hizmetlerimizde mevcuttur.

Buralardan yapacağınız gönderileri çok kısa sürede sizden teslim alıp gideceği adrese de en kısa sürede teslim etmekteyiz.

Mesai Saatleri İçerisinde :

0212 320 15 36

Mesai Saatleri Dışında :

Mehmet Şanlı: 0542 777 26 91

İlhan Dalkılıç : 0543 647 01 83

Metin Gök : 0544 399 08 22

Metin Görken : 0543 647 01 81

nolu telefonları arayabilirsiniz.

BİR TELEFON İLE KURYE

Motokuryem firması olarak vermiş olduğumuz ana hizmetlerden biri olan "kurye" hizmetinde İstanbul içi acil gönderilerinizi en hızlı şekilde adreslerine teslim göre ediyoruz. Mesafeye göre teslimat süremiz 45 - 180 dakika arasında değişmektedir. Lütfen ayrıntılar için 0212 320 15 36 nolu telefonumuzu arayınız

NEDEN BİZ ?

  • Sektöründe deneyim sahibi kültürlü ve dürüst personel ile çalışırız.
  • Müşteri ihtiyaçlarına yönelik alternatif hizmetler sunarız.
  • Doğacak hiç bir sorunu müşteriye yansıtmaz kesin çözüm üretiriz.

İLETİŞİM

motokuryem ltd şti.

  • Addres: Gürsel mah. gürbüz sokak No:17/A OKMEYDANI - İSTANBUL
  • Telefon: 0212 320 15 36 
  • Fax: 0212 320 45 03
  • Email: info@motokuryem.com