MOTORLU KURYE

Motorlu-Kurye

EXPRESS KURYE

express-kurye

ARABALI KURYE

arabali-kurye

DAĞITIM

dagitim

GECE KURYE

gece-kurye
Bulunduğunuz Yer MASLAK KURYE

Maslak Kurye

e-Posta Yazdır PDF

Maslak Kurye

Maslak kurye hizmetimiz maslağın sürekli hızlı bir şekilde gelişip büyümesi sonucu gelen yoğun talepler sonucunda maslak ta gün içerisinde sürekli maslak kurye bulundurmaktayız. Bunun sebebi ise siz değerli müşterilerin vermiş olduğu siparişler doğrultusunda sizden en kısa sürede kurye gönderisini teslim alıp kurye gönderisinin gideceği adres evraklarınızı teslim etmektir.

Maslak kurye ile abone olmayan müşterilerde faydalanabilir. Yeni gönderisi olan müşteriler ayrıca firmamıza abone olarak kurye gönderilerini % 50 indirimli gönderebilirler. Her gün yeni bir kurye firması aramaya gerek yok maslak kurye hizmetimizden faydalanarak hem zamandan kazanın hem de ekonomik olarak kazanç sağlayın.

Maslakta gün içerisinde sürekli olarak hazır motorlu kurye bulundurmaktayız. Sizden gelen siparişleri dakikalar içerisinde sizden teslim alıp karşı adrese dakikalar içerisinde teslim ediyoruz.

Maslak kurye hizmetimize ek olarak; maslak sanayi sitesi kurye, maslak Atatürk oto sanayi kurye, maslak yıldız teknik üniversitesi kurye, maslak İstinye park kurye, maslak hacı Osman kurye, maslak NTV kurye, maslak doğuş holding kurye, ayaz ağa kurye.

Buralardan yapacağınız gönderileri çok kısa sürede sizden teslim alıp gideceği adrese de en kısa sürede teslim etmekteyiz.

Mesai Saatleri İçerisinde :

0212 320 15 36

Mesai Saatleri Dışında :

Mehmet Şanlı: 0542 777 26 91

İlhan Dalkılıç : 0543 647 01 83

Metin Gök : 0544 399 08 22

Metin Görken : 0543 647 01 81

nolu telefonları arayabilirsiniz.

BİR TELEFON İLE KURYE

Motokuryem firması olarak vermiş olduğumuz ana hizmetlerden biri olan "kurye" hizmetinde İstanbul içi acil gönderilerinizi en hızlı şekilde adreslerine teslim göre ediyoruz. Mesafeye göre teslimat süremiz 45 - 180 dakika arasında değişmektedir. Lütfen ayrıntılar için 0212 320 15 36 nolu telefonumuzu arayınız

NEDEN BİZ ?

  • Sektöründe deneyim sahibi kültürlü ve dürüst personel ile çalışırız.
  • Müşteri ihtiyaçlarına yönelik alternatif hizmetler sunarız.
  • Doğacak hiç bir sorunu müşteriye yansıtmaz kesin çözüm üretiriz.

İLETİŞİM

motokuryem ltd şti.

  • Addres: Gürsel mah. gürbüz sokak No:17/A OKMEYDANI - İSTANBUL
  • Telefon: 0212 320 15 36 
  • Fax: 0212 320 45 03
  • Email: info@motokuryem.com