MOTORLU KURYE

Motorlu-Kurye

EXPRESS KURYE

express-kurye

ARABALI KURYE

arabali-kurye

DAĞITIM

dagitim

GECE KURYE

gece-kurye
Bulunduğunuz Yer LEVENT – 4.LEVENT KURYE

LEVENT – 4.LEVENT KURYE

e-Posta Yazdır PDF
LEVENT – 4.LEVENT KURYE
Levent kurye hizmetimiz başlamış olup evraklarınızı gün içerisinde levent ve 4.levent hazır bulundurduğumuz levent kurye hizmetimiz ile hem kısa sürede teslim ediyoruz hem de ekonomik anlamda kar etmenizi sağlıyoruz.
Özellikle levent ve 4.leventten yoğun gönderisi olan müşteriler için kurye abonelik kampanyamız ile bize abone olup 100 TL’lik abone pulu alan herkes abone olabilir. Levent kurye hizmetinde çağırdığınız kuryemize para yerine abone pulu veriyorsunuz. Abone pulu ile para ödemenize gerek kalmadan abonelik pulunuzu kullanabilirsiniz. Leventte kurye hizmetimize ek olarak; 4.levent kurye, çelik tepe kurye, Zincirlikuyu kurye, iş kuleleri kurye, adliye kurye, metro kurye, metro city kurye, kanyon kurye, yapı kredi plazaları kurye gibi hizmetlerimizde mevcuttur.

Levent kurye hizmetimiz başlamış olup evraklarınızı gün içerisinde levent ve 4.levent hazır bulundurduğumuz levent kurye hizmetimiz ile hem kısa sürede teslim ediyoruz hem de ekonomik anlamda kar etmenizi sağlıyoruz. 

Özellikle levent ve 4.leventten yoğun gönderisi olan müşteriler için kurye abonelik kampanyamız ile bize abone olup 100 TL’lik abone pulu alan herkes abone olabilir.

Levent kurye hizmetinde çağırdığınız kuryemize para yerine abone pulu veriyorsunuz. Abone pulu ile para ödemenize gerek kalmadan abonelik pulunuzu kullanabilirsiniz.

Leventte kurye hizmetimize ek olarak; 4.levent kurye, çelik tepe kurye, Zincirlikuyu kurye, iş kuleleri kurye, adliye kurye, metro kurye, metro city kurye, kanyon kurye, yapı kredi plazaları kurye gibi hizmetlerimizde mevcuttur.

Mesai Saatleri İçerisinde :

0212 320 15 36

Mesai Saatleri Dışında :

Mehmet Şanlı: 0542 777 26 91

İlhan Dalkılıç : 0543 647 01 83

Metin Gök : 0544 399 08 22

Metin Görken : 0543 647 01 81

nolu telefonları arayabilirsiniz.

BİR TELEFON İLE KURYE

Motokuryem firması olarak vermiş olduğumuz ana hizmetlerden biri olan "kurye" hizmetinde İstanbul içi acil gönderilerinizi en hızlı şekilde adreslerine teslim göre ediyoruz. Mesafeye göre teslimat süremiz 45 - 180 dakika arasında değişmektedir. Lütfen ayrıntılar için 0212 320 15 36 nolu telefonumuzu arayınız

NEDEN BİZ ?

  • Sektöründe deneyim sahibi kültürlü ve dürüst personel ile çalışırız.
  • Müşteri ihtiyaçlarına yönelik alternatif hizmetler sunarız.
  • Doğacak hiç bir sorunu müşteriye yansıtmaz kesin çözüm üretiriz.

İLETİŞİM

motokuryem ltd şti.

  • Addres: Gürsel mah. gürbüz sokak No:17/A OKMEYDANI - İSTANBUL
  • Telefon: 0212 320 15 36 
  • Fax: 0212 320 45 03
  • Email: info@motokuryem.com