MOTORLU KURYE

Motorlu-Kurye

EXPRESS KURYE

express-kurye

ARABALI KURYE

arabali-kurye

DAĞITIM

dagitim

GECE KURYE

gece-kurye
Bulunduğunuz Yer HİZMETLERİMİZ UCUZ KURYE

Ucuz Kurye

e-Posta Yazdır PDF

ucuz-kuryeMotokuryem ltd şirketi olarak sizlere kurye hizmetini en uygun fiyattan sunmaktayız. Sürekli benzine, köprü ücretlerine vb hertürlü giderlerin artmasına rağmen kurye hizmetimizde size hiçbir şekilde zam uygulamadan istanbul içerisinde en ucuz kurye hizmetini sunmaya devam ediyoruz. Firmamıza abone olan müşteriler normal gönderi yapan müşterilere göre %50 inidirimli kurye hizmetimizden faydalanabilirler. Birçok kurye firmasını aradığınızda her firma kendine göre sizlere farklı fiyat tarifesi uygulamaktadırlar. Biz ise size her zaman sabit kurye fiyat tarifesi uygulamaktayız ve bu fiyat tarifelerinde değişikliği 1 yıl boyunca değiştirmemekteyiz.

sizlerde kalıcı ve uzun soluklu şekilde bir kurye firması ile çalışmak istiyorsanız firmamızın pazarlama bölümü ile görüşerek daha fazla detaylı bilgi alıp hemen abone olabilirsiniz.

Ayrıca motokuryem olarak müşterilerimize en ucuz kurye hizmetini sunmakla birlikte bütün müşterilerimize 7/24 kesintisiz gece veya gündüz farketmeksizin kurye ihtiyacınız doğrultusunda bizi arayarak kurye talbenide bulunabilirsiniz.

BİR TELEFON İLE KURYE

Motokuryem firması olarak vermiş olduğumuz ana hizmetlerden biri olan "kurye" hizmetinde İstanbul içi acil gönderilerinizi en hızlı şekilde adreslerine teslim göre ediyoruz. Mesafeye göre teslimat süremiz 45 - 180 dakika arasında değişmektedir. Lütfen ayrıntılar için 0212 320 15 36 nolu telefonumuzu arayınız

NEDEN BİZ ?

  • Sektöründe deneyim sahibi kültürlü ve dürüst personel ile çalışırız.
  • Müşteri ihtiyaçlarına yönelik alternatif hizmetler sunarız.
  • Doğacak hiç bir sorunu müşteriye yansıtmaz kesin çözüm üretiriz.

İLETİŞİM

motokuryem ltd şti.

  • Addres: Gürsel mah. gürbüz sokak No:17/A OKMEYDANI - İSTANBUL
  • Telefon: 0212 320 15 36 
  • Fax: 0212 320 45 03
  • Email: info@motokuryem.com