MOTORLU KURYE

Motorlu-Kurye

EXPRESS KURYE

express-kurye

ARABALI KURYE

arabali-kurye

DAĞITIM

dagitim

GECE KURYE

gece-kurye
Bulunduğunuz Yer EMİNÖNÜ KURYE

EMİNÖNÜ KURYE

e-Posta Yazdır PDF
EMİNÖNÜ KURYE
Eminönü kurye ile emin önünün çekilmez trafiğini biz sizin yerinize çekilir hale getiriyoruz. Gündüzleri yaya olarak bile eminönüne girmek bu kadar zorken biz motorlu Eminönü kurye hizmetimiz ile sizin yerinize trafiği hiç bahane etmeden gönderilerinizin teslimatını gerçekleştiriyoruz. Özellikle Eminönü kapalı çarşı, Eminönü mısır çarşısı çevrelerinde saatlerce adres aramanıza gerek yok, sizin yerinize biz teslim edelim.
Bölge olarak Eminönü çok yoğun bir trafiğin olduğu bir semttir. Eminönü’nde gün içerisinde sürekli olarak hazır Eminönü kurye bulundurmaktayız.
Eminönü kurye ile evraklarınız hem ekonomik hem de çok kısa sürede gideceği adrese teslim ediyoruz. Ayrıca Firmamıza abone olmanız durumunda ortalama % 50 indirimli kurye gönderisi yapmanızı sağlayacaktır.

Eminönü kurye ile emin önünün çekilmez trafiğini biz sizin yerinize çekilir hale getiriyoruz. Gündüzleri yaya olarak bile eminönüne girmek bu kadar zorken biz motorlu Eminönü kurye hizmetimiz ile sizin yerinize trafiği hiç bahane etmeden gönderilerinizin teslimatını gerçekleştiriyoruz.

Özellikle Eminönü kapalı çarşı, Eminönü mısır çarşısı çevrelerinde saatlerce adres aramanıza gerek yok, sizin yerinize biz teslim edelim.

Bölge olarak Eminönü çok yoğun bir trafiğin olduğu bir semttir.

Eminönü’nde gün içerisinde sürekli olarak hazır Eminönü kurye bulundurmaktayız.Eminönü kurye ile evraklarınız hem ekonomik hem de çok kısa sürede gideceği adrese teslim ediyoruz.

Ayrıca Firmamıza abone olmanız durumunda ortalama % 50 indirimli kurye gönderisi yapmanızı sağlayacaktır.

Mesai Saatleri İçerisinde :

0212 320 15 36

Mesai Saatleri Dışında :

Mehmet Şanlı: 0542 777 26 91

İlhan Dalkılıç : 0543 647 01 83

Metin Gök : 0544 399 08 22

Metin Görken : 0543 647 01 81

nolu telefonları arayabilirsiniz.

BİR TELEFON İLE KURYE

Motokuryem firması olarak vermiş olduğumuz ana hizmetlerden biri olan "kurye" hizmetinde İstanbul içi acil gönderilerinizi en hızlı şekilde adreslerine teslim göre ediyoruz. Mesafeye göre teslimat süremiz 45 - 180 dakika arasında değişmektedir. Lütfen ayrıntılar için 0212 320 15 36 nolu telefonumuzu arayınız

NEDEN BİZ ?

  • Sektöründe deneyim sahibi kültürlü ve dürüst personel ile çalışırız.
  • Müşteri ihtiyaçlarına yönelik alternatif hizmetler sunarız.
  • Doğacak hiç bir sorunu müşteriye yansıtmaz kesin çözüm üretiriz.

İLETİŞİM

motokuryem ltd şti.

  • Addres: Gürsel mah. gürbüz sokak No:17/A OKMEYDANI - İSTANBUL
  • Telefon: 0212 320 15 36 
  • Fax: 0212 320 45 03
  • Email: info@motokuryem.com