MOTORLU KURYE

Motorlu-Kurye

EXPRESS KURYE

express-kurye

ARABALI KURYE

arabali-kurye

DAĞITIM

dagitim

GECE KURYE

gece-kurye
Bulunduğunuz Yer DAĞITIM

dağıtım

e-Posta Yazdır PDF
Teslimatı yapılacak ürün, gazete, eşya, hediye gibi gönderilerinizin toplu halde adresinizden alınmasına, barkodlanmasına, poşetlenmesine ve adrelerine teslim edilmesine dağıtım denir.

Toğlu dağıtım ile yapılan gönderiler zamandan ve bütçenizden size tasarruf sağlar. Özellikle yılbaşı bayram gibi özel günlerde pek çok firmanın dağıtılması gereken gönderileri olacaktır.

dağıtım parti olarak verilen sayıca çok gönderinin belli tarihler arasında dağıtılmasıdır. bir gönderinin (çok sayıda) dağıtıma başlamadan önce geçmesi gereken işlemler şunlardır.

1) sisteme kayıt:) verilen gönderilerin dökümü exel halinde ise exeldeki veriler programa aktarılır ve sisteme giriş yapılır. exel halinde değil ise bütün gönderiler tek tek sisteme kaydedilir.

2) barkodlama:) verilen siparişlere ait adresler sisteme girildikten sonra her gönderinin üzerine yapıştırmak için her bir gönderi için bir barkod basılır ve ürün takibi seri numarasından yapılır.

3) root işlemi:) barkodları yapıştırılan gönderiler bölgelerine ayrılır ve o bölgenin dağıtımını yapacak görevliler tarafından adres sırasına göre dizilir.

4) teslimat:) her dağıtım elamanı kendi bölgesinde yer alan gönderileri üzerine zimmetler ve tek tek adreslere sırasıyla uğrayıp gönderileri teslim eder.

BİR TELEFON İLE KURYE

Motokuryem firması olarak vermiş olduğumuz ana hizmetlerden biri olan "kurye" hizmetinde İstanbul içi acil gönderilerinizi en hızlı şekilde adreslerine teslim göre ediyoruz. Mesafeye göre teslimat süremiz 45 - 180 dakika arasında değişmektedir. Lütfen ayrıntılar için 0212 320 15 36 nolu telefonumuzu arayınız

NEDEN BİZ ?

  • Sektöründe deneyim sahibi kültürlü ve dürüst personel ile çalışırız.
  • Müşteri ihtiyaçlarına yönelik alternatif hizmetler sunarız.
  • Doğacak hiç bir sorunu müşteriye yansıtmaz kesin çözüm üretiriz.

İLETİŞİM

motokuryem ltd şti.

  • Addres: Gürsel mah. gürbüz sokak No:17/A OKMEYDANI - İSTANBUL
  • Telefon: 0212 320 15 36 
  • Fax: 0212 320 45 03
  • Email: info@motokuryem.com