MOTORLU KURYE

Motorlu-Kurye

EXPRESS KURYE

express-kurye

ARABALI KURYE

arabali-kurye

DAĞITIM

dagitim

GECE KURYE

gece-kurye
Bulunduğunuz Yer CARİ ABONELİK

cari abonelik

e-Posta Yazdır PDF
 Cari abonelik sözleşmeli aboneler için uygulanır. Cari aboneler için fiyat tarifesi gönderi yoğunluğuna göre daha uygun olabilmektedir. Cari aboneler kurye fiyatlarından %50 ye varan indirimlerden faydalanmaktadır; eğer gönderi sayısı fazla ise bu indirim oranı artabilmektedir.

Cari Abonelik Çalışma Sistemi:

Müşteriye bırakılan Teslimat Formu iki nüshadan oluşur.Müşteri kurye ücretini ve gönderdiği semti makbuzun üzerine yazarak ilk nüshayı kuryeye verir.Teslimat formu ile yapılan gönderilerin takibi müşterilerin kuryelere verdiği makbuzlar toplanarak cari hesabına işlenir.Karşılıklı belirlenen tarihlerde faturası kesilir ve müşteriye gönderilir.Gönderildiği tarihten itibaren 15 gün içerisinde ödemesi tahsil edilir.

Ödeme veTahsilat

Fatura tutarları teslimattan sonra nakit yada karşılıklı belirlenen tarihte tahsil edilmektedir. Tahsilatları 15 günlük sürelerle yapar ancak karşılıklı belirlenen tarihte tahsil edilmektedir zamanında ödenmeyen faturalar için vade farkı faturası kesme ve herhalde faiz talep haklarını saklı tutar.

BİR TELEFON İLE KURYE

Motokuryem firması olarak vermiş olduğumuz ana hizmetlerden biri olan "kurye" hizmetinde İstanbul içi acil gönderilerinizi en hızlı şekilde adreslerine teslim göre ediyoruz. Mesafeye göre teslimat süremiz 45 - 180 dakika arasında değişmektedir. Lütfen ayrıntılar için 0212 320 15 36 nolu telefonumuzu arayınız

NEDEN BİZ ?

  • Sektöründe deneyim sahibi kültürlü ve dürüst personel ile çalışırız.
  • Müşteri ihtiyaçlarına yönelik alternatif hizmetler sunarız.
  • Doğacak hiç bir sorunu müşteriye yansıtmaz kesin çözüm üretiriz.

İLETİŞİM

motokuryem ltd şti.

  • Addres: Gürsel mah. gürbüz sokak No:17/A OKMEYDANI - İSTANBUL
  • Telefon: 0212 320 15 36 
  • Fax: 0212 320 45 03
  • Email: info@motokuryem.com