MOTORLU KURYE

Motorlu-Kurye

EXPRESS KURYE

express-kurye

ARABALI KURYE

arabali-kurye

DAĞITIM

dagitim

GECE KURYE

gece-kurye
Bulunduğunuz Yer BEŞİKTAŞ KURYE

BEŞİKTAŞ KURYE

e-Posta Yazdır PDF

 

Beşiktaş kurye hizmetimiz ile sizlerin kurye gönderileriniz çok daha hızlı bir şekilde teslim ediyoruz. Ayrıca Beşiktaş semtinde bulunan firmaların Beşiktaş kurye hizmetimizden faydalanarak bize abone olmaları durumunda çok uygun fiyatlardan yararlanacaklardır.
Beşiktaş kurye ile Beşiktaş ta gün içerisinde sürekli hazır motorlu kurye bulundurarak beşik taştaki firmalardan gelecek olan siparişleri çok hızlı bir şekilde teslim alıp gideceği adrese çok ama çok kısa sürelerde teslim ediyoruz. Ayrıca gece acil gönderisi olan veya marketten,  eczaneden, büfeden, cafe den aldırmak istediğiniz bir ihtiyacı bize bildirmeniz durumunda hemen en yakın kuryemizi yönlendirerek verdiğiniz sipariş doğrultusunda istediğiniz gönderiyi alıp çok kısa sürede size teslim etmekteyiz. Ayrıca Beşiktaş ta : Beşiktaş motorlu kurye, bebek kurye, Ortaköy kurye, Barbaros bulvarı kurye, Beşiktaş meydan kurye, Beşiktaş stadı kurye, Beşiktaş Kabataş kurye, Beşiktaş iskele kurye, fulya kurye, Zincirlikuyu kurye hizmetlerimizde mevcuttur.

Beşiktaş kurye hizmetimiz ile sizlerin kurye gönderileriniz çok daha hızlı bir şekilde teslim ediyoruz. Ayrıca Beşiktaş semtinde bulunan firmaların Beşiktaş kurye hizmetimizden faydalanarak bize abone olmaları durumunda çok uygun fiyatlardan yararlanacaklardır.

Beşiktaş kurye ile Beşiktaş ta gün içerisinde sürekli hazır motorlu kurye bulundurarak beşik taştaki firmalardan gelecek olan siparişleri çok hızlı bir şekilde teslim alıp gideceği adrese çok ama çok kısa sürelerde teslim ediyoruz. Ayrıca gece acil gönderisi olan veya marketten, eczaneden, büfeden, cafe den aldırmak istediğiniz bir ihtiyacı bize bildirmeniz durumunda hemen en yakın kuryemizi yönlendirerek verdiğiniz sipariş doğrultusunda istediğiniz gönderiyi alıp çok kısa sürede size teslim etmekteyiz.

Ayrıca Beşiktaş ta : Beşiktaş motorlu kurye, bebek kurye, Ortaköy kurye, Barbaros bulvarı kurye, Beşiktaş meydan kurye, Beşiktaş stadı kurye, Beşiktaş Kabataş kurye, Beşiktaş iskele kurye, fulya kurye, Zincirlikuyu kurye hizmetlerimizde mevcuttur.

Mesai Saatleri İçerisinde :

0212 320 15 36

Mesai Saatleri Dışında :

Mehmet Şanlı: 0542 777 26 91

İlhan Dalkılıç : 0543 647 01 83

Metin Gök : 0544 399 08 22

Metin Görken : 0543 647 01 81

nolu telefonları arayabilirsiniz.

 

BİR TELEFON İLE KURYE

Motokuryem firması olarak vermiş olduğumuz ana hizmetlerden biri olan "kurye" hizmetinde İstanbul içi acil gönderilerinizi en hızlı şekilde adreslerine teslim göre ediyoruz. Mesafeye göre teslimat süremiz 45 - 180 dakika arasında değişmektedir. Lütfen ayrıntılar için 0212 320 15 36 nolu telefonumuzu arayınız

NEDEN BİZ ?

  • Sektöründe deneyim sahibi kültürlü ve dürüst personel ile çalışırız.
  • Müşteri ihtiyaçlarına yönelik alternatif hizmetler sunarız.
  • Doğacak hiç bir sorunu müşteriye yansıtmaz kesin çözüm üretiriz.

İLETİŞİM

motokuryem ltd şti.

  • Addres: Gürsel mah. gürbüz sokak No:17/A OKMEYDANI - İSTANBUL
  • Telefon: 0212 320 15 36 
  • Fax: 0212 320 45 03
  • Email: info@motokuryem.com