MOTORLU KURYE

Motorlu-Kurye

EXPRESS KURYE

express-kurye

ARABALI KURYE

arabali-kurye

DAĞITIM

dagitim

GECE KURYE

gece-kurye
Bulunduğunuz Yer ATAŞEHİR KURYE

ATAŞEHİR KURYE

e-Posta Yazdır PDF
Ata şehir motorlu kurye hizmetimiz son hız devam etmektedir. Son yıllarda inanılmaz bir şekilde gelişen ata şehir bu gelişme ile yoğun bir trafik karmaşasına girmiş bulunmaktadır. Ve yeni açılan sitelerle karmaşık hale gelmiştir. Bizlerde sizler bu karmaşadan kurtarmak için ataşehir kurye hizmetimizi başlatmış bulunmaktayız. Sizler hiç yerinizden kıpırdamadan biz gelip sizin yerinize evraklarınızı alıp gideceği adreslere teslim edelim sizler de hem ekonomik olarak hem de trafik karmaşasından kurtulunuz.
Ayrıca ataşehir de bulunan firmaların bize abone olması durumunda kurye gönderi ücretleri %50 indirimli olarak sağlanmaktadır. Ataşehir kurye abonesi olmanız için tek gereken şey bizden 100 TL’lik abone pulu almanız yerlidir. Bu abone pulu para yerine geçerli olup kurye gönderisi yapacağınız zaman para yerine bu kâğıt kurye pullarından vermektesinizdir. Ataşehir de gece gündüz fark etmeksizin 24 saat hazır motorlu kurye bulundurmaktayız.

Ata şehir motorlu kurye hizmetimiz son hız devam etmektedir. Son yıllarda inanılmaz bir şekilde gelişen ata şehir bu gelişme ile yoğun bir trafik karmaşasına girmiş bulunmaktadır ve yeni açılan sitelerle karmaşık hale gelmiştir.

Bizlerde sizler bu karmaşadan kurtarmak için ataşehir kurye hizmetimizi başlatmış bulunmaktayız. Sizler hiç yerinizden kıpırdamadan biz gelip sizin yerinize evraklarınızı alıp gideceği adreslere teslim edelim sizler de hem ekonomik olarak hem de trafik karmaşasından kurtulunuz ayrıca ataşehir de bulunan firmaların bize abone olması durumunda kurye gönderi ücretleri %50 indirimli olarak sağlanmaktadır.

Ataşehir kurye abonesi olmanız için tek gereken şey bizden 100 TL’lik abone pulu almanız yerlidir. Bu abone pulu para yerine geçerli olup kurye gönderisi yapacağınız zaman para yerine bu kâğıt kurye pullarından vermektesinizdir.

Ataşehir de ataşehir kurye gece gündüz fark etmeksizin 24 saat hazır motorlu kurye bulundurmaktayız.

Mesai Saatleri İçerisinde :

0212 320 15 36

Mesai Saatleri Dışında :

Mehmet Şanlı: 0542 777 26 91

İlhan Dalkılıç : 0543 647 01 83

Metin Gök : 0544 399 08 22

Metin Görken : 0543 647 01 81

nolu telefonları arayabilirsiniz.

BİR TELEFON İLE KURYE

Motokuryem firması olarak vermiş olduğumuz ana hizmetlerden biri olan "kurye" hizmetinde İstanbul içi acil gönderilerinizi en hızlı şekilde adreslerine teslim göre ediyoruz. Mesafeye göre teslimat süremiz 45 - 180 dakika arasında değişmektedir. Lütfen ayrıntılar için 0212 320 15 36 nolu telefonumuzu arayınız

NEDEN BİZ ?

  • Sektöründe deneyim sahibi kültürlü ve dürüst personel ile çalışırız.
  • Müşteri ihtiyaçlarına yönelik alternatif hizmetler sunarız.
  • Doğacak hiç bir sorunu müşteriye yansıtmaz kesin çözüm üretiriz.

İLETİŞİM

motokuryem ltd şti.

  • Addres: Gürsel mah. gürbüz sokak No:17/A OKMEYDANI - İSTANBUL
  • Telefon: 0212 320 15 36 
  • Fax: 0212 320 45 03
  • Email: info@motokuryem.com